Koncert dla dzieci
Koncert edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych z cyklu "Spotkanie z Muzyką".

Prezentacja instrumentów strunowych. Wystąpili uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu oraz pianiści: Andrzej Bednarski i Kamil Serefko. Przygotowanie koncertu: Anna Wiatrowska-Wawro i Agnieszka Kucab-Weryk [czytaj całość] »»

Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Egerze
Chór Towarzystwa Muzycznego w Egerze.

Jak co roku, w marcu, organizowane są Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. W tym roku gospodarzem tych wydarzeń był Eger. W okresie 15-23 marca br. odbyło się tam wiele wystaw, pokazów filmowych, występów zespołów taneczno- muzycznych.
Przemyśl,  jako miasto partnerskie Egeru w znaczący sposób włączył się w organizację tego wydarzenia. Dzięki uprzejmości pracowników Wydziału Kultury Urzędu Miejsk... [czytaj całość] »»

W Krainie Opery
KONCERT EDUKACYJNY w wykonaniu członków Towarzystwa Muzycznego w Przemyślu
W KRAINIE OPERY
Soliści:
Katarzyna Guran - sopran
Andrzej Lichosyt - baryton
W programie:
W. A. Mozart, F. Lehar, E. Kalman, J. Strauss. Dofinansowano z budżetu Miasta Przemyśla [czytaj całość] »»

Koncert kolęd i pastorałek
W dniu 12 stycznia 2014 r. o godz. 16  w Kościele pw. Trójcy Świętej w Przemyślu odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Przemyskiego Chóru Kameralnego z towarzyszeniem Przemyskiego Kwartetu Smyczkowego pod dyrekcja Andrzeja Gurana.
Koncert poprzedzony był Mszą św. której oprawę muzyczną przygotowali chórzyści. [czytaj całość] »»

22. Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy
Koncert Przemyskiej Orkiestry Kameralnej w ramach 22. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu 14 grudnia 2013, godz. 19.00
Centrum Kulturalne w Przemyślu   Dofinansowano z budżetu Miasta Przemyśla [czytaj całość] »»