dodano: 2010-03-30 Siedem Ostatnich Słów Chrystusa na Krzyżu
  22 marca 2010r. Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "ZAMEK" Koncert dla młodzieży
J. Haydn
Siedem Ostatnich Słów Chrystusa na Krzyżu     Wykonawcy: Przemyski Kwartet Smyczkowy Magdalena Betleja – skrzypce I
Małgorzata Kopańska – skrzypce II
Andrzej Guran – altówka
Magdalena Jarosz – wiolonczela   fragmenty Biblii czyta
Olgierd Ł... [czytaj całość] »»

dodano: 2010-03-30 Siedem Ostatnich Słów Chrystusa na Krzyżu
  • Przemyski Kwartet Smyczkowy
21 marca 2010r. Sanocki Dom Kultury
J. Haydn
Małgorzata Kopańska – skrzypce II
Andrzej Guran – altówka
Magdalena Jarosz – wiolonczela   fragmenty Biblii czyta
Olgierd Łukaszewicz   Inicjatorem i organizatorem przedsięwzięcia ... [czytaj całość] »»

dodano: 2010-02-26 Koncert kolęd Nad Betlejem w ciemną noc...
31 stycznia 2010 r. (niedziela) godzina 17.00 Kościół OO. Franciszkanów w Przemyślu   wykonawcy: Przemyski Chór Kameralny

Przemyski Kwartet Smyczkowy

Magdalena Betleja - skrzypce I
Małgorzata Kopańska - skrzypce II
Renata Witkowska - altówka
Agnieszka Kucab-Weryk - wiolonczela Andrzej Guran - dyrygent Olga Popowicz - sopran [czytaj całość] »»

dodano: 2010-01-28 Koncert Karnawałowy
Piotr Tarcholik - skrzypce, dyrygent Przemyska Orkiestra Kameralna   Jan Miszczak - słowo   A. Vivaldi - Cztery pory roku   23 stycznia 2010 (sobota), godz 16.30 Sala Lustrzana Kamienicy Attavantich Rynek 5, Jarosław   24 stycznia 2010 (niedziela), godz 18.00 Centrum Kulturalne ul. Konarskiego 9, Przemyśl     Relacja z Koncertu Karnawałowego w Kamienicy Attavantich  na stronie Centrum Kultury i ... [czytaj całość] »»

dodano: 2010-01-05 koncert świąteczny
20.12.2009 (niedziela)  godz. 15.00 Jarosław, Kościół Miłosierdzia Bożego wstęp wolny   20.12.2009 (niedziela)  godz. 19.00 Przemyśl, Centrum Kulturalne,  ul. Konarskiego 9 Bilety 15 zł, do nabycia w kasie CK Wykonawcy: Przemyska Orkiestra Kameralna  pod dyr. Piotra Tarcholika Przemyski Chór Kameralny pod dyr. Andrzeja Gurana Piotr Tarcholik – skrzypce Magdalena Betleja – skrzypce Aleksandra Cza... [czytaj całość] »»

dodano: 2009-11-08 Pejzaże Wokalne
Z dniem 1 października 2009 Towarzystwo Muzyczne rozpoczęło realizację cyklu koncertów edukacyjnych w ramach projektu "Pejzaże Wokalne", który na wniosek członków Przemyskiego Chóru Kameralnego i Przemyskiego Kwartetu Smyczkowego zyskał akceptację i dofinansowanie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Projekt zakłada wykonanie 16 koncertów wokalno-instrumentalnych adresowanych do młodzieży i dzieci. ... [czytaj całość] »»

dodano: 2009-10-21 XXVI Przemyska Jesień Muzyczna
KAMERALNIE CZYLI BLIŻEJ CZŁOWIEKA…     Przemyska Jesień Muzyczna to najważniejsza impreza muzyczna w Przemyślu. Swoją pierwszą edycję miała w 1984 roku. Organizatorem było – i pozostaje do dzisiaj - Towarzystwo Muzyczne, jedno z najstarszych (istniejące od 1862 r.) tego typu stowarzyszeń w Polsce. Obecna aktywność Towarzystwa Muzycznego to: lekcje muzyki dla wszystkich osób zainteresowanych muzyką, organizacja i udostępnianie swojej siedziby na koncer... [czytaj całość] »»